Autoskola Mobilizing

Mobilizing car

Mobilizing happy clients

 

AUTOSKOLA MOBILIZING

Autoskola Mobilizing ir ļoti draudzīga autoskola, pie mums ir laipni gaidīti un komfortabli jutīsies cilvēki dažādās vecuma grupās, kā arī cilvēki ar dzirdes un kustību traucējumiem.

Autoskola Mobilizing nodrošina privātu pieeju un īpašu attieksmi katram mūsu klientam. Esam elastīgi un atvērti dažādiem sadarbības modeļiem un nākam pretī saviem kursantiem. Pie mums ir iespēja vienoties un kārtot teorijas eksāmenu vakaros pēc darba laika. Apmācības notiek latviešu, krievu un angļu valodā.

Autoskolā Mobilizing ir jauki, profesionāli un dinamiski pasniedzēji, kuri ir ieintersēti, lai katrs autoskolas klients CSDD teoriju nokārtotu ar pirmo reizi. Autoskolas braukšanas eksāmens notiek ar automašīnu Audi 3 – tādu kā eksāmenā, nodrošinot, ka students jau ir pieradis pie automašīnas, labi to pārzina un ir apguvis labas braukšanas iemaņas. Students var izbraukt visu eksāmena laiku, neatkarīgi no kļūdu skaita. Kamēr citās autoskolās pastāv prakse, kad skolas eksāmens turpinās tikai līdz pirmajai pieļautajai rupjai kļūdai,  kad eksāmens tiek apturēts un samaksātie līdzekļi ir zaudēti, pat ja nobraucāt tikai piecas minūtes.

Autoskola Mobilizing atrodas Ziepniekkalnā un ir ļoti ērta izvēle Ziepniekkalna,  Mārupes un Torņukalna iedzīvotājiem nodrošinot mācību procesa apgūšanu no teorijas līdz praksei klienta tuvumā.

Autoskola Mobilizing ir sociāli atbildīgs uzņēmums un rūpējās, lai arī personas ar dzirdes un kustību traucējumiem varētu apgūt auto vadīšanas prasmi, nokārtot valsts noteiktos pārbaudījumus un iegūt tiesības. Tikai gada laikā šo iespēju jau ir izmantojušas 30 personas ar dzirdes traucējumiem.

Autoskolu Mobilizing sadarbojas ar Turības biznesa inkubatoru, Latvijas Universitātes biznesa inkubatoru un Latvijas Nedzirdīgo savienību.


Mūsu komanda

Dalies ar saviem draugiem
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone